Splácet až po přestěhování

Říkáme té myšlence náklady suchou nohou. Na žádost mnoha našich klientů jsme vytvořili systém, kdy náklady se splácením nového domu nezačnou dříve, nežli se zbavíte nákladů se současným nájmem. Tento nový postup bude již velmi brzy zařazen do programu Nulová hotovost.

Dům Ekonomik N7 - 7 s měsíční splátku 7.252 Kč v programu Nulová hotovost, bez financování pozemku

Naučili jsme se naslouchat tomu, jakou službu naši klienti skutečně potřebuji. Naši mladí klienti měli potřebu, začít hypotéku i ostatní náklady splácet až po přestěhování do nového domu, kdy již nebudou platit náklady vysokého nájmu. V mnoha městech Česka jsou nájmy neúměrně vysoké. Současné placení hypotéky i nájmu by tak byl pro rodinný rozpočet přílišnou zátěží.

Splácení hypotéky po přestěhování
Hypotéku standardně nastavujeme tak, aby její splácení započalo po úplném vyčerpání. K úplnému vyčerpání hypotéky dochází při dokončení stavby domu. Tedy svoji hypotéku vždy začnete splácet po dokončení Vašeho domu v době, kdy již přerušíte placení nákladů na původní bydlení.

Odložené úroky
Čerpání hypotéky i jiných úvěrů bývá spojené s nutností platit úroky z již vyčerpané částky. V raných fázích stavby jde o částku nízkou. Jak stavba Vašeho domu pokračuje, uvolňuje banka další tranše z hypotéky a výše platby za úroky se tak zvyšuje.

I tyto menší vedlejší náklady bude možné odložit.Veškeré náklady platíte, až po přestěhování do nového domu. I tak můžete využít program Nulová hotovost.

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 23.7.2014.
Aktualizováno: 23.7.2014 zpět

http://program-nulova-hotovost.ekonomickestavby.com/bulletin1407_49.cz/splacet-az-po-prestehovani.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.